"GDAŃSKI JARMARK BOŻONARODZENIOWY"

Wycieczka realizowana jest dla członków Oddziału PTTK im. Jana Frankowskiego w Kołobrzegu, ma charakter okazjonalny. Wycieczka nie ma charakteru komercyjnego, odbywa się na zasadzie samorealizacji i jest imprezą non-profit.

CENA: 100 zł

TERMIN: do ustalenia

Zapisy w siedzibie biura w środy w godz. 15:00 -16:00 (tel. 501 480 256)

 

Program:

7:00 – zbiórka uczestników sprzed hotelu New Skanpol i wyjazd w kierunku Gdańska.

11:00 – przyjazd do Gdańska – morska stolica Polski, światowa stolica bursztynu.

Spacer z przewodnikiem ulicami Głównego Miasta, przejście Długim Pobrzeżem w stronę słynnego Żurawia - zabytkowego dźwigu portowego. Zobaczymy: Zieloną Bramę, Złotą Kamienicę, Dwór Artusa, Fontannę Neptuna, Ratusz, Złotą Bramę, wejście i zwiedzanie wewnątrz Bazyliki Mariackiej - największej ceglanej świątyni świata.

13:3016:30 – przerwa 3 godz. dla uczestników wycieczki przeznaczona na pobyt na Jarmarku Bożonarodzeniowym, który uważany jest obecnie za jeden z najpiękniejszych w Europie. Znajduje się na nim ponad 150 świątecznych stoisk. Można tu bez problemu zakupić świąteczne prezenty.

16:30 – wyjazd z Gdańska w kierunku Kołobrzegu.

20:0020:30 planowany przyjazd do Kołobrzegu.

Cena obejmuje:

  • przejazd autokarem klasy turystycznej na trasie wycieczki

  • usługę pilotarską na całej trasie, oraz usługę przewodnicką w Gdańsku

Każdy uczestnik wycieczki - członek PTTK posiada ubezpieczenie wynikające z Grupowego Ubezpieczenia Następstw Nieszczęśliwych Wypadków zawartego z STU Ergo Hestia SA

UWAGI: Wycieczkę zaplanowano dla min. 40 uczestników. Przy ilości powyżej 50 uczestników, na trasie do Gdańska przerwa na kawę i ciastko. Program wycieczki jest ramowy. Przewodnik realizuje program w zależności od pogody, kondycji i zainteresowań uczestników.